Infinity Suites Habitacion Doble 208
Det komfortable Infinity Suites Habitacion Doble 208 er 25 minutters gang fra Universidad Anahuac Cancun i Cancún.
Hotellet tilbyder en førsteklasses placering inden for 15 minutters kørsel fra Cancun lufthavn. Indenfor 4 km fra hotellet finder gæsterne Cancún Internationale Lufthavn.
- Lokale seværdigheder
- Tropical Car Rental Cancun2,6 km
- Maho Diving3,2 km
- Universidad Salle Cancun2,1 km
- Universidad Anahuac Cancun1,2 km
- Universidad La Salle2,2 km
- TransfersMX1,7 km
- Prime Transfer2,8 km
- Hacienda Andalucia1,9 km
- Lufthavne
- Cancun Lufthavn8 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Gratis WiFi
- Parkering
På værelset
- Klimaanlæg
- Terrasse
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ✈
Hvor er den nærmeste lufthavn til det Infinity Suites Habitacion Doble 208 hotel?
Cancun lufthavn og det Infinity Suites Habitacion Doble 208 hotel er adskilt af 5 km afstand. - 🚗
Hvor kan vi parkere vores køretøj i et Infinity Suites Habitacion Doble 208 hotel?
Et Infinity Suites Habitacion Doble 208 hotel giver en en parkeringsplads til at parkere din bil ved. - 💵
Hvor meget koster det at reservere et værelse i Infinity Suites Habitacion Doble 208 hotel?
Den gennemsnitlige pris for et værelse på Infinity Suites Habitacion Doble 208 hotel er 782$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale.